Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co Tě u nás čeká?
– elektrikářské práce
– instalace a montáž solárních systémů na střechy a konstrukce,
– instalace a připojení elektrických rozvaděčů,
– instalace a připojení fotovoltaických panelů,
– servisní práce

Zaměstnanecké výhody

Čím Tě získáme na svou stranu?
– zaměstnání u stabilního zaměstnavatele
– stabilní práce i v lockdownu,
– kvalitné odborné zaškolení,
– prémie (po zapracování),
– přátelský kolektiv
– růst kvalifikace a zároveň platu

V závislosti na vzdálenosti plánované stavby poskytuje společnost ubytování.

Požadavky na zaměstnance

Co by ti nemělo chybět?
– minimální vzdělání – učňovské
– Pečlivost je nezbytná součást
– Spolehlivost, Zodpovědnost
– Chuť se učit novým věcem

Máte otázky?

Naši zaměstnanci vám ochotně poradí při výběru pracovní pozice a odpovídají všechny vaše otázky.

V případě zájmu o tuto pracovní pozici využijte náš kontaktní formulář případně zavolejte našich pracovníků, kteří vám ochotně poradí a poskytnou bližší informace.

    Souhlasím se zpracováním osobních údajů