Montér technik solárních elektráren

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

– výstavba FVE/solárních systémů v ČR a zahraničí (práce je vždy předem komunikována s konkrétním pracovním týmem),
– instalace a montáž solárních systémů na střechy a konstrukce,
– montážní práce,
– servisní práce

Zaměstnanecké výhody

– možnost pracovat v stabilní společnosti,
– kvalitní odborné zaškolení,
– prémie (po zapracování),
– přátelský kolektiv
– růst kvalifikace a zároveň platu

V závislosti na vzdálenosti plánované stavby poskytuje společnost ubytování.

Požadavky na zaměstnance

– ochota učit se,
– technická zručnost,
– zkušenosti s montážemi výhodou
– řidičský průkaz sk. B
– zodpovědnost a pečlivost

Máte otázky?

Naši zaměstnanci vám ochotně poradí při výběru pracovní pozice a odpovídají všechny vaše otázky.

V případě zájmu o tuto pracovní pozici využijte náš kontaktní formulář případně zavolejte našich pracovníků, kteří vám ochotně poradí a poskytnou bližší informace.

    Souhlasím se zpracováním osobních údajů