Skladník + krácení tyčové oceli

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co Tě u nás čeká?
– stabilní zaměstnání
– nenáročná práce, nejde o pásovou výrobu
– obsluha strojů pro krácení tyčové oceli a manipulace s materiálem
– Místo výkonu práce: Hustopeče

Náborový bonus

Zaměstnanecké výhody

– Na začátku budete zaškoleni zkušeným trenérem
– Příplatky dle zákona
– Měsíční prémie do 3 000 k základnímu platu
– Stravovací paušál 55 Kč/ den cca /1100 Kč/ měsíc/
– Roční bonus 1x plat i více
– Penzijní připojištění – příspěvek 500 Kč/ měsíc po půl roce v zaměstnání.
– Roční benefit – 4000 Kč na sport a relaxaci / lékárna, pobyty, bazén, kino…./
– Multisport karta – využití smluvních sportovišť v okolí

Požadavky na zaměstnance

Co by ti nemělo chybět?
– Ochotu pracovat v provozu na 2 osmihodinové směny
– Spolehlivost, Zodpovědnost
– Chuť se učit novým věcem

Máte otázky?

Naši zaměstnanci vám ochotně poradí při výběru pracovní pozice a odpovídají všechny vaše otázky.

V případě zájmu o tuto pracovní pozici využijte náš kontaktní formulář případně zavolejte našich pracovníků, kteří vám ochotně poradí a poskytnou bližší informace.

    Souhlasím se zpracováním osobních údajů