Bezplatná infolinka: 0800 221 500
Sledujte nás:

Šikovný údržbár/elektrikár

1400 – 1600 €

Bonusy od M&M Personal

– možnosť čerpania záloh po prvom odpracovanom mesiaci
– možnosť sprostredkovania (zadarmo) finančných pôžičiek
– právne poradenstvo
– pravidelný teambuilding – family day
– pravidelné súťaže o hodnotné ceny

Zamestnanecké výhody

• nástup priamo do kmeňového stavu spoločnosti
• mesačný bonus
• ročný bonus
• vernostný bonus
• príspevok na 3. pilier DDS
• stravné v hodnote 4,80 Eur

Náplň práce

Pre nášho klienta, významnú výrobnú spoločnosť hľadáme vhodného uchádzača na miesto údržbára/elektrikára.

Čo bude Vašou úlohou?
• opravy nefunkčných strojov, strojných zariadení, nastavovanie a preverovanie ich funkčnosti,
• na základe plánu preventívnej údržby vykonáva diagnostiku závad,
• údržbu strojov a zariadení, s cieľom zaručiť spoľahlivosť a vysokú úroveň kvality výroby,
• montáž, inštaláciu a kontrolu elektrických častí strojov a zariadení, ich testovanie,
• opravy a údržbu svietidiel,
• obsluhu a nastavenie vzduchotechniky, kúrenia a ohrevu vody,
• špecifikáciu a skladovanie náhradných dielov, náradia, nástrojov a meracích prístrojov,
• meranie elektrických a neelektrických veličín,
• odstraňovanie nevyužívaných elektrických vedení a elektrických častí strojov a zariadení,
• dokumentáciu porúch a opráv strojov a zariadení,
• spolupracuje pri externých servisných prácach na strojoch a zariadeniach
• udržiavanie aktualizácie plánov preventívnej údržby, inšpekčných plánov, čistiacich plánov
• plnenie aj iných úloh na základe pokynov nadriadeného v rozsahu pracovného zaradenia

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Osobnostné predpoklady a zručnosti
• Vyhl. 508/2009, §22 a vyšší,
• orientácia vdokumentácii:, pneumatické/hydraulické schémy
• Odborné spôsobilosti na obsluhu/opravy VTZ plynové, zdvíhacie, tlakové výhodou
• odborné spôsobilosti – preukaz VZV, viazačský výhodou
• technická a manuálna zručnosť
• zodpovednosť a zmysel pre presnosť
• flexibilita a odolnosť voči stresu

V prípade záujmu o túto pracovnú pozíciu zanechajte nám kontakt na vás, prípadne
zavolajte našim pracovníkov, ktorí vám ochotne poradia a poskytnú bližšie informácie.

Bezplatná infolinka
Personalistka Klaudia
Personalistka Lenka

KDE NÁS NÁJDETE?

MALACKY
centrála

Adresa:
1. mája 101/12,
901 01 Malacky

Otváracie hodiny:
Pondelok – Piatok 8:00 – 16:00

NITRA
pobočka

Adresa:
Kmeťová 13,
949 11 Nitra

DUNAJSKÁ STREDA
pobočka

Adresa:
M.R. Štefánika 995/29,
929 01 Dunajská Streda

BŘECLAV
pobočka

Adresa:
17. listopadu 451/9,
690 02 Břeclav, Česká republika