Bezplatná infolinka: 0800 221 500
Sledujte nás:

Team leader výroby

1200€ – 1500€

Bonusy od M&M Personal

– možnosť čerpania záloh po prvom odpracovanom mesiaci
– možnosť sprostredkovania (zadarmo) finančných pôžičiek
– právne poradenstvo
– pravidelný teambuilding – family day
– pravidelné súťaže o hodnotné ceny

Zamestnanecké výhody

• nástup priamo do kmeňa spoločnosti
• zmenové príplatky nad rámec Zákonníka práce (poobedná zmena 0,26€/hod., nočná zmena 0,93€/hod., práca vo sviatok 150%, sobota a nedeľa 13% priemerného platu)
• možnosť navýšiť tarifnú triedu každých 6 mesiacov podľa skúseností a kvalifikácie
• preplácanie všetkých nadčasov v danom mesiaci (cez víkend a počas nočných zmien s príplatkom 50%)
• stravovanie na pracovisku so zvýšeným príspevkom zamestnávateľa – obed máte iba za 0,90€
• zázemie stabilnej a prosperujúcej spoločnosti
• zmluvu na dobu neurčitú ihneď pri nástupe
• možnosť ďalšieho vzdelávania a rozvoja (školiaci program pre nastavovačov, školenia zváračov, špecializované školenia pre údržbárov)
• koncoročná odmena za dobrý hospodársky výsledok
• finančná odmena za zlepšovacie návrhy, za odporučenie nového kolegu, za zaškoľovanie nových kolegov, rôzne mimoriadne odmeny
• sociálny program: vitamínový balíček a deň zdravia, športové aktivity, vianočný večierok, mikulášska besiedka pre deti zamestnancov, finančná odmena pri narodení dieťaťa a pri životnom jubileu, deň voľna navyše pri svadbe a narodení dieťaťa, príspevok na DDS
• služby fyzioterapeuta na pracovisku
• firemná doprava za zvýhodnené ceny po trasách:
1. Skalica – Holíč – Kopčany – Adamov – Gbely – Brodské – Kúty – Malacky
2. Senica – Jablonica – Cérová – Prievaly – Plav.Peter – Plav.Mikuláš – Plav.Podhradie – Sološnica – Rohožník – Kuchyňa – Pernek – Malacky
3. Borský Sv.Jur – Sekule – Moravský Sv.Ján – Závod – Veľké Leváre – Malé Leváre – Gajary – Kostolište – Malacky – Malacky
4. Štefanov – Šaštín Stráže – Šaštín – Borský Mikuláš – Bílkove Humence – Lakš. Nová Ves – Studienka – Malacky – Malacky

Náplň práce

– Vyhodnotenie stavu zapracovania prideleného personálu
– Kontrolovanie projektovej dokumentácie pracovníkov
– Vedenie porady a pochôdzky na hale
– Zaúčanie a kontrola noveho personálu
– Spracovanie dochádzky v systéme SAP
– Zaškolovanie/preškoľovanie pridelených zamestnancov
– Zabezpečenie podpory personálneho oddelenia pri výbere a získavaní spolupracovníkov do výroby
– Prideľovanie a používanie ochranných pracovných prostriedkov, zabezpečenie dostatku neproduktívneho materiálu na pracovisku a zodpovedá za hospodárne zaobchádzanie s neproduktívnym materiálom
– Neustále zvyšovanie povedomia o kvalite produktov medzi pracovníkmi vo výrobe
– Poriadok a čistotu realizuje podľa zásad 5S s cieľom trvalého zlepšovania
– Práca na 3 zmeny

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Počet rokov praxe
2

Osobnostné predpoklady a zručnosti
– skúsenosť s vedením tímu (ideálne vo výrobnej spoločnosti)
– dobré komunikačné zručnosti
– skúsenosti s prácou s PC
– zodpovednosť, dôslednosť, samostatnosť
– technické myslenie
– ochota ďalej sa vzdelávať

V prípade záujmu o túto pracovnú pozíciu zanechajte nám kontakt na vás, prípadne
zavolajte našim pracovníkov, ktorí vám ochotne poradia a poskytnú bližšie informácie.

Bezplatná infolinka
Personalistka Klaudia
Personalistka Lenka

KDE NÁS NÁJDETE?

MALACKY
centrála

Adresa:
1. mája 101/12,
901 01 Malacky

Otváracie hodiny:
Pondelok – Piatok 8:00 – 16:00

NITRA
pobočka

Adresa:
Kmeťová 13,
949 11 Nitra

DUNAJSKÁ STREDA
pobočka

Adresa:
M.R. Štefánika 995/29,
929 01 Dunajská Streda

BŘECLAV
pobočka

Adresa:
17. listopadu 451/9,
690 02 Břeclav, Česká republika